Tyto webové stránky používají k poskytování služeb soubory cookies. Používáním těchto webových stránek s tím souhlasíte. Více informací.
Hostingové služby
podle vašich potřeb
+420 777 226 588
podpora@netio.cz
uživatel nepřihlášen
Košík: 0,00 CZK

Informační sdělení

10.09.2012, 00:00

Bezpečnostní opatření na serverech

Vážení zákazníci, vzhledem k množícím se DDOS a slovníkovým útokům, patrně od konkurence překvapené naším rychlým úspěchem :-), jsme proti těmto přijali nová bezpečnostní opatření. Pokud jste zaregistrovali krátký výpadek (cca 5-10 minut) vašich virtuálních serverů v nočních hodinách, šlo o plánovanou akci, kterou bylo potřeba provést. Za případné způsobené potíže se omlouváme a děkujeme za pochopení.

06.09.2012, 00:00

Spuštění DNS serverů

Vážení klienti, od 1.9.2012 je v naší administraci přístupná sekce DNS, je tedy již možné si nastavit náš NSSET "NETIO", případně použít naše name servery ns1.netio.cz, ns2.netio.cz a ns3.netio.cz. Spousta z vás čekala před přechodem k nám právě na to. Zároveň pro lepší přehled jsme se rozhodli do hlavní kategorie zařadit náš "Vývojový plán", můžete tedy sledovat přímo z administrace co se u nás plánuje a následně děje. :-) Abych hned neskončil, přibyla také možnost sledování aktuální obsazenosti jednotlivých e-mailových schránek.

10.08.2012, 00:00

Provizní systém

Vážení přátelé, počínaje dnešním dnem vyplácíme celou hodnotu provizního kreditu. Doporučíte-li tedy dostatek zákazníků, kteří Vám zajistí dosažení částky 1.000,- Kč, vyplatíme Vám ji na základě vystavené faktury celou. Ve hře pochopitelně zůstává i možnost použití na úhradu vašich VPS nebo kterýchkoliv jiných služeb. Budiž vám tato možnost jako poděkování za váš zájem o naše služby.

08.08.2012, 00:00

Spuštění webu

Dnešním dnem definitivně opouštíme čistě soukromý sektor a oficiálně spouštíme webové stránky NETIO.cz, na kterých již sami můžete zjisťovat aktuální informace, provádět objednávky a přímo se spojit s naší nonstop dostupnou technickou podporou. Jelikož jsme zaměřeni na vysoký standard, nebudeme hrát s konkurencí dumpingové žabomyší války, ale poskytovat kvalitní hosting. Garantujeme vám, že přejdete-li od jiného hostingu na základě poptávky spolehlivosti a klidného spaní, tyto přesuny vašich projektů u nás definitivně končí. Za projevenou důvěru děkujeme v tuto chvíli našim 109 současným zákazníkům.

17.07.2012, 00:00

Spuštění v ostrém provozu

Oznamujeme tímto splnění příslibu a oficiálně spouštíme VPS a web hostingové služby NETIO. Od této chvíle můžete poptávat plnohodnotné služby, které spolehlivě běží na technologii KVM s přímým přístupem k hardwaru, díky čemuž využíváte plného potenciálu všech komponentů fyzického serveru. Jednotlivá nastavení na rozdíl od konkurence plně GARANTUJEME, výkon a prostor NEPŘEPRODÁVÁME a servery NEPŘEPLŇUJEME! Jelikož vy si můžete dovolit naše služby, můžeme si my dovolit kvalitní servery a konektivitu s podporou 24/7. Můžeme si vás dovolit...

14.07.2012, 00:00

Provizní systém

Využijte našeho unikátního provizního systému, díky kterému nebudete muset za naše služby platit třeba vůbec nic. Za každého doporučeného a pravidelně hradícího zákazníka vyplácíme měsíčně provizi 20 – 60 Kč, v závislosti na jeho využívaném VPS tarifu, kdy každé CPU představuje dvacetikorunu. Proto doporučíte-li například tři zákazníky s programy Start, Basic a Extreme, budeme Vám měsíčně do provizního kreditu připisovat 80,- Kč. Aby toho nebylo málo, vztahuje se tento systém na veškeré VPS, které bude Vámi doporučený zákazník u nás využívat. A aby to bylo zcela bez „ale“, kromě možnosti uplatnění do slev za Vaše VPS Vám po dosažení částky 1000,- Kč vyplatíme na emailovou žádost polovinu částky formou převodu na Váš bankovní účet. Jak Vám to zní?

13.07.2012, 00:00

Ostrý provoz

Vážení zákazníci, 16.7.2012 začínáme na ostro. Při této příležitosti nabízíme fanouškům naší Facebook stránky 14 denní testovací provoz programu Start zdarma a poté 10% slevu na první tři měsíce provozu kteréhokoli programu VPS. O tuto slevu je nutné si říci telefonicky u našeho obchodního zástupce na čísle "+420.777228288" nebo emailem zaslaným na "podpora@netio.cz", Akce je platná do 31.08.2012.

Strana: 21 / 21