Tyto webové stránky používají k poskytování služeb soubory cookies. Používáním těchto webových stránek s tím souhlasíte. Více informací.
Hostingové služby
podle vašich potřeb
+420 777 226 588
podpora@netio.cz
uživatel nepřihlášen
Košík: prázdný CZK

Nabízíme

Zkušenosti a odbornost

Naše zkušenosti, kterých nabýváme od roku 2002, a rozhodnutí upřednostnit kvalitu před lidskou společnost devastující dampingové ceny garantují jen tu nejvyšší možnou odbornost poskytovaných služeb. V oblasti výpočetní techniky používáme ověřený hardware a spolupracujeme výhradně s partnery oplývajícími nejen obdobým smýšlením, ale zejména citem, empatií a rozumem.

Vzdělávání a vývoj

Tím to však zdaleka nekončí. Jelikož nás naše práce skutečně baví, a protože si můžeme dovolit nesebrat ze země každou odpadlou korunu, máme čas a chuť jít s dobou, respektive se neustále vzdělávat a vyvíjet a to nejen v oblasti našeho odborného zájmu.

Individuální přístup

Je pro nás nesmírně důležité býti si vědomi klientské spokojenosti. Ke každému zákazníkovi proto přistupujeme individuálně a jsme mu vždy okamžitě k dispozici. Toto jednání totiž přímo souvisí s cestou, po které jsme se před zahájením budování značky NETIO rozhodli vydat. Nenabízíme a neprovozujeme nic, co bychom si sami nepořídili a neslibujeme nic, co nedokážeme splnit.

Nové technologie

Jak plyne čas, tak se mění a akceleruje i zákaznická poptávka po nových službách a technologiích. Tomuto vývojovému trendu jsme jen nakloněni a kromě toho, že s poptávkou držíme krok, tak zároveň sledujeme vývoj a mnohdy i implementujeme ta nejmodernější řešení v době, kdy konkurence často ještě spí. Je však potřeba vzít na vědomí, že toto pravidlo neplatí vždy a za všech okolností. Totiž ne každá novinka funguje spolehlivě a je rozumné ji nasadit. Ke změnám přistupujeme až po delších studiích a následných analýzách.

Pohodlná správa služeb

Ke všem hostingovým řešením (vyjma tzv. „dedikovaných” fyzických serverů, které, na rozdíl od fyzických serverů „managovaných”, nejsou napojeny na administraci a virtuálních serverů, kde zákazník o administraci neprojevil zájem) obdržíte plnohodnotnou moderní administraci umožňující pohodlnou správu podstatné většiny služeb. Vzhledem k její úplné integraci do webové stránky je tato rovněž responzivní, což přináší možnost služby spravovat jak na počítači a notebooku, tak na tabletu či mobilním telefonu a to bez potřeby instalace, údržby a využívání mobilní aplikace. Považujeme za samozřejmé tento servis poskytovat klientům v ceně.

Automatizovaný systém

Díky automatizaci našich systémů je možné převážnou většinu služeb zpracovávat doslova „na počkání” a bez nutnosti ručních zásahů. Společně s objednávkou se automaticky vytvoří zálohová faktura, po její úhradě odešle na registrovaný e-mail plnohodnotná faktura - daňový doklad a bez zbytečného prodlení nainstalují či prodlouží hostingové služby, kterých se to týká.