Tyto webové stránky používají k poskytování služeb soubory cookies. Používáním těchto webových stránek s tím souhlasíte. Více informací.
Hostingové služby
podle vašich potřeb
+420 777 226 588
podpora@netio.cz
uživatel nepřihlášen
Košík: 0,00 CZK

Informační sdělení

01.07.2013, 09:30

Do konce roku 2013 hosting za polovic

Při příležitosti ročního výročí a 10 leté praxe přinášíme pro nové zákazníky slevu 50% na všechny virtuální servery a webhostingové tarify a to včetně možnosti bezplatné migrace dat od konkurence k nám. Kontaktujte nás s uvedením hesla „Prázdniny” a následně užívejte výkonu spojeného s perfektní stabilitou díky cloudu pro všechny ZDARMA. Nabídka 50% slevy je platná pouze do konce července 2013.

28.06.2013, 10:45

Virtuální dedikované servery automaticky v cloudu

Ve středu jsme vám oznámili novinku v podobě zařazení VMS variant do cloudu a dnes, o dva dny později, jsou již v cloudu virtuální servery všechny, tedy i ty dedikované. Vzhledem k těmto změnám balíček Cloud servis nadále pozbývá významu a byl zrušen. Předmětné změny byly provedeny ZDARMA.

26.06.2013, 16:20

Virtuální managované servery automaticky v cloudu

Dovolujeme si vám oznámit novinku, kterou jsme právě zanesli. Počínaje dnešním dnem jsou veškeré naše managované servery, označováné jako VMS, automaticky v cloudu, respektive plně redundantní. Za toto nic nepřiplácíte a ani nedoplácíte. Jde o krok, jaký opět o něco zvyšuje už tak spolehlivou službu, kterou u nás využíváte, anebo se o ni jakkoli možná zajímáte. V případě zájmu o více informací nás neváhejte kontaktovat.

01.06.2013, 12:00

Spustili jsme přelomový webhosting

Ať vlastníte jednu nebo padesát internetových domén, ať využijete jednu nebo sto MySQL databází, ať budete mít zájem o třeba tisíc emailových schránek, bez zbytečných doplatků vám u nás stačí i ten základní webhosting. Navíc pouze u NETIO obdržíte ke každému webhostingovému programu zdarma vlastní IPv4 adresu, kterou jinde běžně sdílíte s ostatními zákazníky. Zapomeňte na doplatkové služby, nenechte se nikým omezovat a využívejte přiděleného výkonu svobodně na maximum! Navíc případná změna parametrů je možná kdykoli a okamžitě online. Ceny startují na pouhých 95,- Kč měsíčně!

31.05.2013, 16:30

Odměna za Like na Facebooku

Všem našim současným klientům, a to i těm, kteří nás teprve testují, tímto za nový Like na Facebooku (zakliknutí tlačítka „To se mi líbí” prodloužíme virtuální server zdarma o tři dny. Proto klikněte a následně si o prodloužení expirace napište na email oddělení péče o zákazníky. Akce je platná do konce června 2013 s tím, že počítáme se „Zalajkováním” minimálně do konce roku. Takže lajkujte a prodlužujte.

25.05.2013, 17:00

Editace Whitelistu ve fail2ban

Pokud 3x za sebou zadáte chybné heslo do emailu, FTP účtu apod., budete dočasně zablokováni bezpečnostní aplikací fail2ban, jaká tak chrání skutečného majitele účtu před případnými takzvanými Brute Force pokusy o přihlášení. Ukázalo se však, že občas své heslo zapomněly nebo opakovaně chybně vložily i oprávněné osoby, které se následně tázaly naší podpory, proč se nemohou přihlásit. Důvodem byla právě ona dočasná blokace, kterou bylo možné ručně zrušit z prostředí administrace.

Postupem času začalo přibývat žádostí o zařazení zákazníckých IP adres do Whitelistu, aby nedocházelo k jejich blokaci ani po opakovaném zadání chybného hesla. Abychom svým zákazníkům práci usnadnili, zakomponovali jsme Whitelist do podmenu Firewall konkrétního virtuálního serveru, kde si jej můžete od dnešního dne ovládat přímo. Uložte si nově IP adresy, o kterých víte, že jsou zaručeně vaše a nadále na fail2ban nemyslete.

21.05.2013, 16:40

Akce pro nové zákazníky

Pouze pro nové zákazníky nabízíme do konce května slevu 50% na libovolný VPS, 75% na libovolný VMS (na stejnou, ale podstatně inovovanou technologii OpenVZ) a aby toho nebylo málo, zdarma vám pomůžeme i s případným přesunem veškerých vašich dat a nastavení. Proto pokud se rozhodujete přejít, dlouho neváhejte, naše nové servery jsou připraveny vás přijmout a podobnou super dumpingovou akci neplánujeme znovu opakovat.

Uvedené slevy jsou platné v případě roční fakturace na první tři měsíce provozu VS a navíc je můžete zkombinovat s vyzkoušením si našich služeb po dobu 7 dnů zdarma (nejprve servis, potom platba)! V případě zájmu kontaktujte naše připravené oddělení péče o zákazníky prostřednictvím emailu podpora@netio.cz nebo vytočte telefonní číslo obchodního zástupce (+420)777228288 s přímým spojením na člověka, eventuálně po zaslané poptávkové SMS zavoláme s připravenými informacemi zpět.

12.05.2013, 09:45

Vlastní IP adresy - přečíslování

Vážení zákazníci, z důvodu dalšího posílení zabezpečení jsme se rozhodli přistoupit k přechodu na IP adresy, které nově nebudou v pronájmu od našeho dodavatele konektivity, nýbrž naše vlastní. V souvislosti s touto změnou je nutné přečíslování, což pro 95% z vás nebude znamenat žádnou viditelnou změnu, ale pouze nutnost se ohledně této záležitosti domluvit na konkrétním termínu. Jednotlivě vás tedy budeme kontaktovat a následně IP adresy pochopitelně zdarma měnit. Věříme, že tuto záležitost přijmete s pocitem, že jsme opět o krok dále.

12.05.2013, 08:30

Možnost změny virtualizační technologie

Od dnešního dne lze provádět prakticky libovolné migrace mezi jednotlivými virtualizačními technologiemi (KVM -> OpenVZ, OpenVZ -> KVM), ale i mezi sebou (KVM -> KVM, OpenVZ -> OpenVZ) - jedna z v poslední době nejpoptávanějších možností je tedy nyní k dispozici. Zájem je zejména o migrace z KVM na OpenVZ, kvůli možnosti online škálovatelnosti, a z vyššího tarifu KVM na nížší tarif KVM kvůli snížení kapacity disku.

Do konce měsíce května 2013 provádíme migrace akčně zdarma, poté budou za jednorázových 49,- Kč bez DPH. Upozorňujeme, že migrace kromě změny virtualizační technologie nebo snížení parametrů KVM znamená i změnu IP adresy a je možné ji provádět 1x měsíčně (po uplynutí 30 dnů od případné předchozí migrace). Pro více informací nás kontaktujte.

30.04.2013, 14:00

Vyjádření k přesměrování domén

Vážení klienti, považujeme za povinnost vás informovat o neautorizované modifikaci naší domény NETIO.CZ a NSSETu NETIO třetí stranou, což způsobilo dočasné přesměrování některých domén zákazníků na různé odlišné webové stránky. Příčinu hledáme, vše je nastaveno opět správně a postupně se situace stabilizuje. Tím chceme říci, že jsou zabezpečeny cesty, kterými útočník pronikl (nově nedorazí nikam ani autorizační email).

Kromě odškodnění, které bude následovat a o jehož výši vás budeme informovat, jsme se rozhodli podat trestní oznámení na neznámého pachatele, kdy policii ČR zároveň předáme veškeré získané údaje, jaké jsme byli schopni nejen z logů získat. Pokud jste byli rovněž poškozeni, prosím, kontaktujte nás, ať se můžete přidat a společně zvýšit šance na dopadení a spravedlivé potrestání viníka, jehož dopadení je vzhledem k více dostupných údajům velice pravděpodobné. Děkujeme a omlouváme se za případné způsobené potíže, v případě potřeby se obraťte na telefonní číslo 777226588.

Strana: 16 / 20