Tyto webové stránky používají k poskytování služeb soubory cookies. Používáním těchto webových stránek s tím souhlasíte. Více informací.
Hostingové služby
podle vašich potřeb
+420 777 226 588
podpora@netio.cz
uživatel nepřihlášen
Košík: 0,00 CZK

Informační sdělení

24.06.2015, 15:30

Nový sazebník časových a dílčích služeb

Dovolujeme si Vás tímto informovat o aktualizaci a novém zveřejnění sazebníku časových a dílčích služeb, jehož znění naleznete v cestě hlavního menu O nás / Sazebník služeb. Ceny jsou nastaveny striktně, bez možnosti jejich individuálních úprav. Kvalitě své práce věříme stejně, jako Vy důležitosti správné funkčnosti Vašich projektů. NETIO®, Váš referenční hosting.

15.06.2015, 18:30

OS Linux Debian 8 a PHP 5.6

Počínaje dnešním dnem jsou veškeré nové virtuální servery (VPS, VMS a Multihosting) instalovány pod novou stabilní verzí operačního systému Linux Debian 8 a skriptovacího jazyka php 5.6. Předmětná změna je významným krokem vpřed ve spojení s rostoucími požadavky zákazníků na spolehlivost, stabilitu a výkon. Se změnami přichází rovněž možnost si zvolit i ze starších verzí php, a to 5.5, 5.4 a 5.3., přičemž doporučujeme předvolenou 5.6.

V případě migrace již existujících hostingů pod nové verze je potřeba zohlednit jejich aktuální konfiguraci a účel. Máme vypočítáno, že povýšení bude bez problémů možné u 94% stávajících klientů (zbylých 6% využívá sofistikovaného nastavení, kde změna vzhledem k tomu možná není). Budete-li mít zájem o více informací, kontaktujte nás. Provedeme analýzu stavu a vypočítáme eventuální náklady s updatem spojené.

03.04.2015, 08:45

Multihosting, VPS či VMS na jeden rok zdarma

Předplaťte si v měsíci dubnu nový nebo další multihosting, VPS či VMS na jeden rok a získejte druhý rok zdarma. Pro nové zákazníky možnost vyzkoušení si služeb po dobu 14 dnů bezplatně samozřejmostí.

11.02.2015, 11:00

Nová či doplňková hodící se služba

Rádi bychom tímto oslovili zejména stávající zákazníky s dotazem na jim přednostně hodící se novou či doplňkovou službu. Pro inspiraci ve frontě máme např. možnost okamžité úhrady platební kartou, pole pro libovolné uživatelské poznámky, zobrazování verzí jednotlivých aplikací, možnost editace parkovací stránky atd. Zajímá nás, co Vám v tuto chvíli nejvíce chybí, respektive byste ocenili. V dotazu uvádíme pouze výběr z několika příkladů, kdy samozřejmě můžete napsat návrhy své - nevyskytující se. Těšíme se prostřednictvím Facebooku či diskusního fóra na Vaše podněty.

05.02.2015, 12:00

Doporučení nastavení SPF, DKIM, DMARC

Seznam.cz od 1. dubna 2015, stejně tak jako mnoho dalších společností, zpřísňuje svoji antispamovou politiku. Nově tedy mohou být zprávy, jenž neobsahují platný digitální podpis DKIM, automaticky vyhodnocovány jako SPAM. Pro zajištění správné průchodnosti mailů tedy doporučujeme DKIM nastavit, což společně s SPF a DMARC můžete provést z administrace.

Po přihlášení se do administrace postupujte v menu klikem na Hosting -> vmXXXX.cust.netio.cz (nebo Vámi zvolený název) -> E-maily -> a dále v Seznamu domén ikona zámku (zabezpečení). Dostanete se na stránku s konkrétními informacemi, které Vás správným nastavení provedou.

Více informací o vhodnosti nastavení DKIM, SPF a DMARC naleznete na internetu, např. ZDE

05.12.2014, 18:30

Sleva 5% na prodloužení hostingových služeb

Mnozí stávající zákazníci mají zažité pravidelné prosincové slevy, které nevynecháme ani tento rok. Zítra, tj. 6. prosince, a dále poté 24. - 26. prosince Vám nabídneme slevu 5% na prodloužení libovolné hostingové služby (VPS, VMS nebo multihosting). Proto budete-li mít o slevu zájem, oslovte v uvedené dny naší technickou podporu prostřednictvím známého e-mailu. Sleva 5% Vám bude následně zohledněna do zálohové faktury.

04.12.2014, 19:20

Volba zapnutí / vypnutí virtuální paměti SWAP

Počínaje dnešním dnem je možné si zvolit mezi zapnutou či vypnutou virtuální pamětí (SWAP). Důvodem přistoupení k možnosti volby byla po této funkci stoupající uživateská poptávka. Nastavení se nachází po přihlášení se do administrace v cestě Hosting / název_hostingu / napravo Změna konfigurace, uskutečňuje okamžitě a nevyžaduje restart hostingu.

04.12.2014, 13:20

Informace o bezpečnostní hrozbě: Malware CryptoPHP

V našem diskusním fóru nyní najdete informace týkající se bezpečnostní hrozby, která se v poslední době rozšířila a cílí na systémy pro správu obsahu (tzn. Joomla, Wordpress, Drupal, ...). Jedná se o malware CryptoPHP šířící se v rozšířeních či tématech stažitelných z podezřelých webů zdarma, ačkoli jsou na oficiálních stránkách zpoplatněné. Tento program následně ovládne Váš server a může jej použít, mimo jiné, k rozesílání spamu, čímž se brzy dostanete na tzv. mailový blacklist, který znemožní odesílání zároveň mailů běžných. Podrobnosti se dozvíte ZDE.

30.11.2014, 11:10

Nové přizpůsobené diskusní fórum

Po necelém měsíci jsme pro Vás znovuotevřeli diskusní fórum, které prošlo přizpůsobením se novému designu webu. Je širší, responzivní a věříme, že opět i o něco přehlednější. Doporučujeme na něj alespoň občas zavítat už jen z důvodu postupného přidávání obsahu ve formě návodů a zajímavých tipů.

24.11.2014, 11:20

Až 30 dnů zdarma na vyzkoušení hostingových služeb

Rozumným trendem dnešní doby je, že si před konečným rozhodnutím zákazníků zahájit či nezahájit spolupráci s hostingovou firmou tito přejí služby v dostatečném časovém předstihnu nejprve vyzkoušet. Počínaje dnešním dnem tak plošně standardizujeme tuto možnost, která se vztahuje na nový multihosting, VPS a VMS. Proto pokud jste u nás za poslední dva roky neměli aktivní žádnou z uvedených služeb, a přejete si nás nejprve ověřit, kontaktujte nás.

Strana: 11 / 20