Tyto webové stránky používají k poskytování služeb soubory cookies. Používáním těchto webových stránek s tím souhlasíte. Více informací.
Hostingové služby
podle vašich potřeb
+420 777 226 588
podpora@netio.cz
uživatel nepřihlášen
Košík: 0,00 CZK

Informační sdělení

18.11.2013, 18:20

Migrace hostingu od konkurence

Počínaje dnešním dnem vám můžeme nabídnout automatickou migraci služeb od konkurenčního hostingu Wedos. Přeneseme za vás zdarma obsahy jednotlivých domén a subdomén; názvy, uživatele a obsahy MySQL databází; e-mailové schránky včetně obsahů a kompletního nastavení. Pro podrobnější informace klikněte ZDE.

05.11.2013, 15:15

VPS či VMS pro tři nové klienty zdarma

Zapojili jsme nový server a protože tento nemá momentálně co na práci, nabízíme vám tímto VPS či VMS s parametry 2x CPU, 2.25GB RAM a 45GB HDD (technologie OVZ) na půl roku zdarma. Pokud vás nabídka zaujala, pošlete nám na e-mail podpora@netio.cz kopii vaší poslední faktury u konkurence, následně se zaregistrujete a my provedeme instalaci. Tato nabídka je omezená a platí pouze do 11.11.2013. Za virtuální server první půlrok nezaplatíte ani korunu! Více informací z odkazu.

22.10.2013, 19:45

Nahrazení uživatelských ID e-maily

Rozhodli jsme se ze zájmu o další zjednodušení a zejména kvůli brzkému snazšímu přechodu na nový systém, se zcela novými a pokročilými možnostmi, změnit formu přihlašování do administrace. Nyní si nemusíte složitě pamatovat své uživatelské ID a místo něj jednoduše zadejte svůj e-mail. Co přinese nová administrace si ponecháme jako překvapení po novém roce. :-)

16.10.2013, 16:45

Automatické prodlužování i u OVZ

Počínaje dnešním dnem je k dispozici automatické prodlužování i u webhostingů a virtuálních serverů provozovaných na technologii OpenVZ. Nastavte si v administraci automatické prodlužování a již se o to nestarejte, vždy 14 dnů před expirací vám bude automaticky vystavena výzva k platbě, kdy po její úhradě dojde automaticky k prodloužení služby.

10.09.2013, 15:30

Nové SSL certifikáty a velké slevy stávajících

Pokud uvažujete o zabezpečení webových stránek či aplikací, nastává právě teď ten pravý čas. Zlevnili jsme pro vás stávající nabídku vybraných SSL certifikátů o více než 40% a doplnili některé nové, stále častěji poptávané. Zároveň došlo k jejich seřazení dle účelu a ceny, takže si nyní můžete snadno zjistit stručné informace o tom, který vás zajímá, eventuálně se kdykoli optat na podrobnosti našeho oddělení péče o zákazníky.

09.09.2013, 12:15

Přidání stručných zákaznických referencí

Ačkoli se mohlo zdát, že o prázdninách nepracujeme, opak byl pravdou. Sekce reference nás stála nemálo času, ovšem úspěšný výsledek se dostavil a dnes nadešel čas pro její zveřejnění. Vybrali jsme ve spolupráci s některými našimi klienty takové projekty, které dle našeho názoru rozhodně stojí za povšimnutí. Pokud máte také zájem o uvedení v referencích, neváhejte nás kontaktovat, připravíme další.

09.09.2013, 11:15

Výpis stavu systémových služeb

Během dnešního dopoledne přibyl do podrobností jednotlivých webhostingů a virtuálních serverů výpis stavu systémových služeb. Tento přehledně prozrazuje, které služby jsou nebo nejsou spuštěny a zároveň v případě, že spuštěny z jakéhokoli důvodu nejsou, jejich spuštění umožňuje nově bez nutnosti restartu celého serveru. Věříme, že je tato novinka dalším krůčkem vpřed.

12.07.2013, 12:20

Zjednodušení a zpřehlednění Cronu

Vážení zákazníci, návštěvníci a přátelé, na základě poptávky jsme dnes výrazně zjednodušili a zpřehlednili Cron + doplnili případné vždy se hodící informace vč. krátké nápovědy. Místo klikání si můžete vyplnit ručně všechna pole a Cron používat nově zcela bez omezení. Pokud máte k tématu co říci (připomínku, poznámku, cokoli), neváhejte nás kdykoli kontaktovat.

11.07.2013, 12:00

Vyjádření k odezvě zahraniční konektivity

Od včerejšího podvečera do dnešního dopoledne mohli někteří zahraniční klienti našich zákazníků pozorovat zdlouhavné načítání nebo dokonce krátkodobé výpadky webových stránek, jenž byly způsobeny dočasnými problémy s tranzitní konektivitou. Tyto jsme ve spolupráci s naším datacentrem Master Internet spolehlivě vyřešili poté, co nás upozornilo na saturaci předplaceného tranzitního pásma. I přes to, že se 98% našich zákazníků záležitost vůbec netokla považujeme za důležité o tom veřejně informovat. Za případné potíže se omlouváme.

06.07.2013, 12:00

Rezervní SWAP pro hostingové služby OVZ

Zavedli jsme tzv. rezervní SWAP, jenž je od dnešního dne zdarma dostupný všem novým i stávajícím klientům využívajícím hostingové služby na technologii OVZ (OpenVZ), což jsou kromě virtuálních serverů i veškeré webhostingové (multihostingové) programy. Jeho základní velikost je 256 MB a má za úkol dočasně pobírat data v případě vyšší nebo kritické obsazenosti paměti RAM. Aktuální obsazenost SWAPu je možné kontrolovat z administrace pod podrobnosmi jednotlivých serverů.

Strana: 15 / 20