Tyto webové stránky používají k poskytování služeb soubory cookies. Používáním těchto webových stránek s tím souhlasíte. Více informací.
Hostingové služby
podle vašich potřeb
+420 777 226 588
podpora@netio.cz
uživatel nepřihlášen
Košík: 0,00 CZK

Informační sdělení

08.11.2014, 20:25

Nový responzivní web, administrace a výrazné slevy

Po více jak roce mnohdy psychicky náročné a na jednotlivých sekcích intenzivní práce jsme pro Vás konečně vydali zcela nové uživatelské prostředí. Můžete tak začít využívat vícero nových a u stávajících služeb rozšířených možností, jejichž účelem je zejména zjednodušit, zpřehlednit a zefektivnit práci. Kromě designu 3.0 a výrazných technických vylepšení jsme se rozhodli rovněž rozšířit možnosti konfigurací virtuálních serverů (více GB bez nutnosti navýšení CPU), přidat GB zdarma k multihostingovým tarifům a tyto zároveň znatelně a trvale zlevnit. Věříme, že změna, která se dnes udála, povede přinejmenším ke zvýšení spokojenosti stávajících, ale i zaujetí nových, zákazníků, které máme a budeme mít čest obsluhovat. Na závěr si Vás dovolujeme ujistit, že s dnešní změnou náš skutečný vývoj teprve začíná a Vy se tak můžete těšit na nastávající novinky, kterými Vás dnešním dnem začneme pravidelně zásobovat.

31.10.2014, 14:40

Odstávka spojená s nasazením nové administrace

Dovolujeme si tímto, v dostatečném časovém předstihu, oznámit plánovanou odstávku administrace, jenž proběhne ve dnech 8.11.2014 - 9.11.2014 (víkend). Z tohoto důvodu Vám doporučujeme si veškeré případně potřebné záležitosti ponastavovat do tohoto data, poněvadž to v době odstávky nebude možné. Důvodem odstávky je dlouho očekávaná změna na administraci zcela novou - rozšířenou, která kromě rozšíření stávajících funkcí přinese nové (další) možnosti. Zákaznická podpora pro řešení případných nutných záležitostí bude v této době samozřejmě plně k dispozici. Děkujeme Vám za pochopení.

24.10.2014, 11:30

Akční cena *.EU domén do konce října

Od této chvíle až do konce října 2014 Vám rádi zaregistrujeme nové *EU domény za akční cenu 72,- Kč bez DPH / ks. V případě zájmu projděte standardní objednávkou prostřednictvím naší webové stránky.

17.10.2014, 14:50

Dočasná nedostupnost mailserveru odd. péče o zákazníky

Oznamujeme Vám, že dnes mezi 15 a 21 hodinou nebude z důvodu údržby dostupný mailserver oddělení péče o zákazníky. Naše podpora tak bude v tomto čase k dispozici pouze prostřednictvím telefonu 777226588, kam můžete směřovat své případné požadavky. Děkujeme za pochopení.

03.10.2014, 00:00

Oznámení plánované údržby serveru OVZ3

Dovolujeme si Vás tímto v předstihu informovat o plánované údržbě serveru OVZ3, jenž proběhne v neděli mezi 1:00 - 1:30 hodinou ranní. Touto údržbou se rozumí aktualizace systému vyžadující restart fyzického stroje. Odhadovaný čas je maximální předpokládanou dobou, po kterou mohou být služby nedostupné, kdy ve skutečnosti však počítáme s dobou kratší. Za případné způsobené komplikace se omlouváme s ujištěním, že předmětná aktualizace bude vzhledem k posílení zabezpečení, respektive implementacím zejména bezpečnostních aktualizací, zákazníkům jen ku prospěchu. Děkujeme Vám za laskavé pochopení. V případě jakýchkoli dotazů nás kontaktujte.

26.09.2014, 15:00

Aktualizace běžných i autoritativních DNS serverů

Dovolujeme si Vás informovat o provedení aktualizace běžných i autoritativních DNS serverů. Tato aktualizace obsahuje rovněž opravu kritické bezpečnostní chyby v procesoru „Bash“ (shellshock), o které jsme psali v předchozí zprávě. Pokud budete mít k tomuto tématu jakékoli dotazy, neváhejte se obrátit na naše oddělení péče o zákazníky.

26.09.2014, 12:35

Oprava kritické chyby v procesoru „Bash“ (shellshock)

Protože sledujeme dění nejen v oblasti IT, prakticky okamžitě, po zjištění existence 20 let staré kritické bezpečností chyby v procesoru „Bash“, jsme tuto opravili. Oprava se týkala stávajících zákazníků s administrací a takzvaných preinstalací (předpřipravených instalátorů). Zákazníkům, kteří naší administraci nevyužívají doporučujeme provést opravu rovněž. Zároveň děkujeme klientům, kteří podobné záležitosti sledují také a napsali nám. Více informací se lze dozvědět např. z tohoto zdroje.

04.09.2014, 15:00

Ochutnávka nového webu, administrace a slev

Mnozí již netrpělivě čekají na vydání nové administrace, která, kromě optimalizace webové stránky do responzivního designu, přinese zejména vylepšení stávajících a přidání nových možností. Rozhodli jsme se Vám ještě před jejím vydáním trochu nastínit, jak to bude vypadat. Těšit se kromě toho můžete i na výraznou trvalou slevu multihostingových tarifů, kterou nejvíce ocení zákazníci stávající už jen proto, že bude jejich následující faktura nižší.

AKCE DO VYDÁNÍ NOVÉ ADMINISTRACE:
Až do vydání nové administrace, počínaje tímto okamžikem, platí pro jakýkoli nový či další multihosting, VPS a VMS sleva 11% až na jeden rok. V případě zájmu o aplikování této slevy do zálohové faktury oslovte naše oddělení péče o zákazníky.

02.09.2014, 11:50

Informace o nasazení nového systému domén .EU

EURid, správce domény EU, oznámil, že od 13.9. do 15.9. bude provádět nasazení nového registračního systému. Během této doby nebude možné registrovat nové domény EU a ani na nich nebude možné provádět jakékoliv úpravy. Zásadní změnou v novém systému bude nastavení data expirace na stejný den, kdy byla provedena registrace domény. Data u domén, které byly registrovány před tímto datem a nacházejí se aktuálně u nás, zůstanou zachována.

15.08.2014, 12:20

Bezpečnostní chyby bezplatných redakčních systémů

V poslední době se začínají projevovat různé bezpečnostní chyby zejména neaktualizovaných bezplatných redakčních systémů typu Wordpress, Joomla apod., jejichž následkem bývá např. podsouvání souborů s cizím obsahem, které mohou ve větším měřítku rozesílat spam, což mívá za následek umísťování jednotlivých IP adres v nejrůznějších blacklistech a s tím související znefunkčňování emailových služeb. Mnozí zákaznící se mylně domnívají, že jde o problém hostingových firem, které by to měly řešit.

Touto zprávou si dovolujeme oznámit, že neevidujeme žádné bezpečnostní nebo jiné potíže na našich systémech. Za poslední měsíc a půl jsme neprováděli žádné změny a co se VPS týče, tak do těchto vzhledem k charakteristice této služby nezasahujeme zákazníkům vůbec.

Pokud i Vy evidujete potíže se svými redakčními systémy, rádi Vám v případě zájmu pomůžeme, nicméně bude se zde jednat o nadstandardní práci technika, jenž je zpoplatněna částkou 150,- Kč bez DPH za každých započatých 15 minut práce. Přejete-li si tomuto vyhnout, doporučujeme Vám navštívit odborné weby, které o aktuálních bezpečnostních problémech jednotlivých redakčních systémů informují a zároveň nabízí řešení.

Strana: 12 / 20