Tyto webové stránky používají k poskytování služeb soubory cookies. Používáním těchto webových stránek s tím souhlasíte. Více informací.
Hostingové služby
podle vašich potřeb
+420 777 226 588
podpora@netio.cz
uživatel nepřihlášen
Košík: 0,00 CZK

Informační sdělení

05.02.2015, 12:00

Doporučení nastavení SPF, DKIM, DMARC

Seznam.cz od 1. dubna 2015, stejně tak jako mnoho dalších společností, zpřísňuje svoji antispamovou politiku. Nově tedy mohou být zprávy, jenž neobsahují platný digitální podpis DKIM, automaticky vyhodnocovány jako SPAM. Pro zajištění správné průchodnosti mailů tedy doporučujeme DKIM nastavit, což společně s SPF a DMARC můžete provést z administrace.

Po přihlášení se do administrace postupujte v menu klikem na Hosting -> vmXXXX.cust.netio.cz (nebo Vámi zvolený název) -> E-maily -> a dále v Seznamu domén ikona zámku (zabezpečení). Dostanete se na stránku s konkrétními informacemi, které Vás správným nastavení provedou.

Více informací o vhodnosti nastavení DKIM, SPF a DMARC naleznete na internetu, např. ZDE

05.12.2014, 18:30

Sleva 5% na prodloužení hostingových služeb

Mnozí stávající zákazníci mají zažité pravidelné prosincové slevy, které nevynecháme ani tento rok. Zítra, tj. 6. prosince, a dále poté 24. - 26. prosince Vám nabídneme slevu 5% na prodloužení libovolné hostingové služby (VPS, VMS nebo multihosting). Proto budete-li mít o slevu zájem, oslovte v uvedené dny naší technickou podporu prostřednictvím známého e-mailu. Sleva 5% Vám bude následně zohledněna do zálohové faktury.

04.12.2014, 19:20

Volba zapnutí / vypnutí virtuální paměti SWAP

Počínaje dnešním dnem je možné si zvolit mezi zapnutou či vypnutou virtuální pamětí (SWAP). Důvodem přistoupení k možnosti volby byla po této funkci stoupající uživateská poptávka. Nastavení se nachází po přihlášení se do administrace v cestě Hosting / název_hostingu / napravo Změna konfigurace, uskutečňuje okamžitě a nevyžaduje restart hostingu.

04.12.2014, 13:20

Informace o bezpečnostní hrozbě: Malware CryptoPHP

V našem diskusním fóru nyní najdete informace týkající se bezpečnostní hrozby, která se v poslední době rozšířila a cílí na systémy pro správu obsahu (tzn. Joomla, Wordpress, Drupal, ...). Jedná se o malware CryptoPHP šířící se v rozšířeních či tématech stažitelných z podezřelých webů zdarma, ačkoli jsou na oficiálních stránkách zpoplatněné. Tento program následně ovládne Váš server a může jej použít, mimo jiné, k rozesílání spamu, čímž se brzy dostanete na tzv. mailový blacklist, který znemožní odesílání zároveň mailů běžných. Podrobnosti se dozvíte ZDE.

30.11.2014, 11:10

Nové přizpůsobené diskusní fórum

Po necelém měsíci jsme pro Vás znovuotevřeli diskusní fórum, které prošlo přizpůsobením se novému designu webu. Je širší, responzivní a věříme, že opět i o něco přehlednější. Doporučujeme na něj alespoň občas zavítat už jen z důvodu postupného přidávání obsahu ve formě návodů a zajímavých tipů.

24.11.2014, 11:20

Až 30 dnů zdarma na vyzkoušení hostingových služeb

Rozumným trendem dnešní doby je, že si před konečným rozhodnutím zákazníků zahájit či nezahájit spolupráci s hostingovou firmou tito přejí služby v dostatečném časovém předstihnu nejprve vyzkoušet. Počínaje dnešním dnem tak plošně standardizujeme tuto možnost, která se vztahuje na nový multihosting, VPS a VMS. Proto pokud jste u nás za poslední dva roky neměli aktivní žádnou z uvedených služeb, a přejete si nás nejprve ověřit, kontaktujte nás.

08.11.2014, 20:25

Nový responzivní web, administrace a výrazné slevy

Po více jak roce mnohdy psychicky náročné a na jednotlivých sekcích intenzivní práce jsme pro Vás konečně vydali zcela nové uživatelské prostředí. Můžete tak začít využívat vícero nových a u stávajících služeb rozšířených možností, jejichž účelem je zejména zjednodušit, zpřehlednit a zefektivnit práci. Kromě designu 3.0 a výrazných technických vylepšení jsme se rozhodli rovněž rozšířit možnosti konfigurací virtuálních serverů (více GB bez nutnosti navýšení CPU), přidat GB zdarma k multihostingovým tarifům a tyto zároveň znatelně a trvale zlevnit. Věříme, že změna, která se dnes udála, povede přinejmenším ke zvýšení spokojenosti stávajících, ale i zaujetí nových, zákazníků, které máme a budeme mít čest obsluhovat. Na závěr si Vás dovolujeme ujistit, že s dnešní změnou náš skutečný vývoj teprve začíná a Vy se tak můžete těšit na nastávající novinky, kterými Vás dnešním dnem začneme pravidelně zásobovat.

31.10.2014, 14:40

Odstávka spojená s nasazením nové administrace

Dovolujeme si tímto, v dostatečném časovém předstihu, oznámit plánovanou odstávku administrace, jenž proběhne ve dnech 8.11.2014 - 9.11.2014 (víkend). Z tohoto důvodu Vám doporučujeme si veškeré případně potřebné záležitosti ponastavovat do tohoto data, poněvadž to v době odstávky nebude možné. Důvodem odstávky je dlouho očekávaná změna na administraci zcela novou - rozšířenou, která kromě rozšíření stávajících funkcí přinese nové (další) možnosti. Zákaznická podpora pro řešení případných nutných záležitostí bude v této době samozřejmě plně k dispozici. Děkujeme Vám za pochopení.

24.10.2014, 11:30

Akční cena *.EU domén do konce října

Od této chvíle až do konce října 2014 Vám rádi zaregistrujeme nové *EU domény za akční cenu 72,- Kč bez DPH / ks. V případě zájmu projděte standardní objednávkou prostřednictvím naší webové stránky.

17.10.2014, 14:50

Dočasná nedostupnost mailserveru odd. péče o zákazníky

Oznamujeme Vám, že dnes mezi 15 a 21 hodinou nebude z důvodu údržby dostupný mailserver oddělení péče o zákazníky. Naše podpora tak bude v tomto čase k dispozici pouze prostřednictvím telefonu 777226588, kam můžete směřovat své případné požadavky. Děkujeme za pochopení.

Strana: 13 / 21