Tyto webové stránky používají k poskytování služeb soubory cookies. Používáním těchto webových stránek s tím souhlasíte. Více informací.
Hostingové služby
podle vašich potřeb
+420 777 226 588
podpora@netio.cz
uživatel nepřihlášen
Košík: 0,00 CZK

Informační sdělení

25.04.2013, 17:15

Supervýkonný fyzický server Ultimate

Dnes jsme do nabídky fyzických serverů přidali nejvyšší variantu Ultimate, jenž kromě redundantního zdroje a více možností RAID polí obsahuje v základu také 15K otáčkové SAS diky, díky kterým na I/O wait v podstatě zapomeňte. Individuální domluva na základě konkrétních přání a požadavků zákazníka samozřejmě zůstává vehře. Více informací lze vyčíst z odkazu http://www.netio.cz/cs/server/ultimate nebo na dotaz.

23.04.2013, 17:20

Dnešní den je ve jménu slev

Kromě přidání dvou nových SSL certifikátů StartSSL (295,- Kč) a Thawte SSL 123 (1690,- Kč) jsme si dovolili přistoupit i k úpravám cen. Dobře, základní Globe Standard SSL jsme zdražili o 5,- Kč, ovšem Rapid SSL o 40 a Globe Standard Multi Domain SSL hned o 220,- Kč bez DPH slevili. Uvedené ceny jsou včetně odborného nasazení, nejsou akční a tedy zůstanou tak, jak jsou.

16.04.2013, 19:00

Virtuální server až na 2 měsíce zdarma

Neplaťte více, než musíte a nemějte služby na druhou stranu natolik levně, že technické podpoře díky tomu nestojí za to ani lidsky odpovědět. Naše virtuální servery fungují a portfólio jako takové roste. Zaregistrujte se prostřednictvím https://www.netio.cz/cs/sign/up a požádajte o nový VPS či VMS na až dva měsíce zdarma. Nic za to nedáte. :-) Akce je platná pro nové zákazníky do konce dubna.

15.04.2013, 15:00

Virtuální servery na KVM i OpenVZ

Odpočet je pryč, web NETIO 2.0, administrace NETIO panel 1.1 a konečně také nabídka virtuálních serverů na technologii OpenVZ s možností měnit nastavení za běhu a s opět o něco zajímavější cenou tady! Řekněte si o testovací server na 14 dnů zdarma a vyzkoušejte možnosti, na které jste možná čekali.

04.04.2013, 09:30

Správa Apache souborů

Konečně jsme dostali administraci do takového stavu, do kterého bylo možné nasadit správu Apache, jakou můžete nalézt pod jednotlivými VS. Zároveň je zde možnost uvést vše do výchozího nastavení pro případ, že si nebudete něčím jisti nebo prostě jen budete chtít. Nejpoptávanější restík je za námi a vy se tak můžete těšit z v podstatě kompletní administrace, což nemění nic na tom, že ve vývoji nadále pokračujeme, poněvadž to není zdaleka vše, co máme v plánu.

02.04.2013, 08:50

Statistiky domén (J)AWStats

Aby to nebylo bráno jako vtípek, ponechali jsme si informaci o přidání služby (J)AWStats na druhý buben. Počínaje dnešním dnem lze libovolně (od)instalovat statistiky AWStats vč. nadstavby JAWStats, které najdete u každého konkrétního virtuálního serveru. Obsluha je snadná a data přesná, netřeba již tedy hledat a zabývat se další záležitostí, která by vám mohla opět o něco usnadnit práci. Službu (J)AWStats využíváte u nás zdarma.

31.03.2013, 14:12

Zprovoznění RSS kanálu

Kromě Facebookovské a NETIO.CZ stránky je nyní možné odebírat novinky i prostřednictvím RSS kanálu, který si můžete přidat do své čtečky nebo k jeho čtení využívat funkce svého oblíbeného webového prohlížeče. Rozšiřujeme tím možnosti pro ty, kdo nemohou nebo nechtějí používat Facebook a také nemají potřebu si hlídat novinky ručně. Nechť vám tedy chodí informace automaticky a vy tak nepřijdete o žádné zajímavé informace.

27.03.2013, 01:00

Změny v provizním systému

Vážení klienti a obchodní přátelé,

dnešním dnem jsme změnili (rozumějme vylepšili, obohatili a upřesnili) provizní systém, který nyní přesně definuje, co za co u nás můžete navíc získat a zároveň zavedli zajímavé odměňování za věrnost. Pro více informací navštivte sekci Provizní systém v administraci.

27.03.2013, 00:00

Možnost změny hostname

Dovolujeme si vás informovat, že od dnešního dne je možné prostřednictvím administrace v přehledu virtuálních serverů libovolně pojmenovávat hostname. Proto je-li tato funkce pro vás zajímavá, můžete ji již nyní využít. Nezapomeňte však v souvislosti s tím na nutnost nasměrování A záznamu na příslušnou IP adresu.

Přejmenovávání hostname není nutné a slouží výhradně odborníkům. Chybné nastavení může způsobit potíže, proto prosím zvažte, zda je to pro vaše potřeby skutečně nezbytné.

17.03.2013, 00:00

Plánovaná odstávka serveru

Vážení zákazníci,

momentálně probíhá odstávka serverů z důvodu výměny BBU (baterií k řadičům), což přinese opět jen zase o něco vyšší zabezpečení vašich dat. Pokud budete během tohoto úkonu potřebovat jakékoli informace, volejte ihned 777228288, budou přímo podány. Odstávka byla zahájena v 1:45 a potrvá do cca 2:15. Děkujeme za pochopení.

Strana: 17 / 20