Tyto webové stránky používají k poskytování služeb soubory cookies. Používáním těchto webových stránek s tím souhlasíte. Více informací.
Hostingové služby
podle vašich potřeb
+420 777 226 588
podpora@netio.cz
uživatel nepřihlášen
Košík: 0,00 CZK

Informační sdělení

05.02.2014, 09:25

NETIO není jen V.I.P. hosting

Kromě profesionálních webhostingových a serverhostingových služeb na V.I.P. úrovni poskytujeme rovněž IT servis, telekomunikační a finanční poradenství , zprostředkováváme komplexní programátorské a právní služby , a to vše za nestandardně příznivých podmínek. Proto potřebujete-li vykonat jakékoli práce nebo zastoupit sebe či svoji společnost v jakékoli z výše uvedených oblastí, neváhejte se obrátit na našeho obchodního zástupce . Domluvíme se na schůzce, kde pro Vás navrhneme individuální řešení.

04.02.2014, 18:00

Úprava sazebníku nadstandardních služeb

Dnešním dnem vstupuje v platnost drobná úprava sazebníku nadstandardních služeb. Mezi tyto patří zejména práce, které lze snadno a zcela bezplatně provádět prostřednictvím administrace či souvisejícího softwaru bez nutné účasti nebo asistence technika, což se týká např. přidání domény, nastavení DNS, přesunu dat, vytvoření či zrušení databáze apod.

Cena za nadstandardní služby je nyní jednotná, a to 150,- Kč bez DPH za každých započatých 15 minut naší práce. Tuto změnu jsme se rozhodli aplikovat na přání zákazníků. Máte-li zájem o slevu, tak neváhejte využít našeho servisního balíčku Premium servis, jakým si kromě 2 hodin v jeho ceně zajistíte navíc i 24 hodin denně dostupného kvalifikovaného odborníka na telefonu.

V případě dotazů nebo připomínek nás neváhejte kontaktovat.

19.01.2014, 18:25

Zdvojnásobení maximálního počtu souborů

Dnes jsme si dovolili všem zákazníkům využívajícím webhostingy a virtuální servery na technologii OVZ zdarma zdvojnásobit maximální počet inodů (česky řečeno souborů). Takže pokud jste třeba plánovali si zvýšit kvůli této záležitosti diskový prostor, tak již nemusíte. Rozhodli jsme se pro tuto akci z důvodu velmi vysokých diskových rezerv. Věříme, že bude tento krok pro všechny jen vítaným přínosem.

09.01.2014, 16:00

Půlhodinový výpadek serveru OVZ1

Omlouváme se zákazníkům nacházejících se na serveru OVZ1 za cca 30 minutový výpadek způsobený ukončenou životností síťové karty, jakou jsme neprodleně po zjištění problému vyměnili. Jednalo se o nepředvidatelnou záležitost způsobenou vlivem selhání hardwaru. Ačkoli odešla síťová karta pouze jedna, druhá v tu chvíli zamrzla.
Přes to, že jsme se u většiny zákazníků vešli do garance dostupnosti 99,96%, jsme se rozhodli odškodnit všechny, kterých se to týkalo, a to formou prodloužení expirací virtuálních serverů. Věříme, že budete mít pro dnešní nepříjemnou záležitost pochopení.

30.12.2013, 12:00

Sleva při prodloužení expirace virtuálního serveru

Prodlužte si 06.12.2013 nebo 30.12.2013 expiraci svého virtuálního serveru (VPS nebo VMS) o 6 nebo 12 měsíců a získejte slevu 5%. Navíc pokud nás nově „zalajkujete” na Facebooku a tento svůj „lajk” ponecháte aktivní po nejméně jeden rok, získáte nárok na stejnou slevu ve stejné dny i v prosinci 2014. V případě zájmu o slevu je potřeba před objednáním oslovit naše oddělení péče o zákazníky prostřednictvím známých kontaktů. Sleva se nevztahuje na pevné virtuální servery KVM.

16.12.2013, 13:20

Přiveďte nové klienty a získejte až 3.000,- Kč!

Doporučte prostřednictvím svého referenčního odkazu (po přihlášení do administrace, menu Služby / Provizní systém) až tři nové klienty a získejte až 3.000,- Kč do svého kreditu. Akci je možné kombinovat s běžnými podmínkami Provizního systému, takže si lze přijít na velice zajímavé a především trvalé slevy. Nakonec tip pro firmy - vzhledem k fakturaci ještě v tomto roce si mohou dát firmy (např. doporučení noví klienti) platbu za služby do nákladů ještě letos. Podrobnosti o akci ZDE.

30.11.2013, 20:50

Migrace hostingu od konkurence

Počínaje dnešním dnem vám můžeme nabídnout automatickou migraci (rozumějte pro vás téměř bezpracný přesun) služeb od libovolného konkurenčního hostingu. Přeneseme za vás zdarma obsahy jednotlivých domén a subdomén; názvy, uživatele a obsahy MySQL databází; e-mailové schránky včetně obsahů a kompletního nastavení. K tomu budeme potřebovat pouze IP adresu a SSH login s přístupem k vašim datům u vašeho stávajícího hostingu. A aby toho nebylo málo, tak k tomu do konce roku v případě ročního předplatného přihodíme ještě slevu 10% na libovolný OVZ webhosting, VPS nebo VMS.

30.11.2013, 20:35

Odebrání možnosti registrace některých domén

V poslední době se setkáváme se stále častějšími změnami registrací domén, kdy je náš tým u takového počtu nestačí kontrolovat. Postupně tak odebereme domény, které u nás zákazníci neregistrují, registrují velmi zřídka nebo jaké vyžadují speciální podmínky registrace. Nyní jsme provedli odebrání domény .pro, která pro registraci potřebuje speciální licenci a je tedy lepší ji registrovat přímo u specializovaného registrátora.

30.11.2013, 20:30

Stahování CRON logů z administrace

Máte-li aktivní LOG aplikace CRON (plánovače úloh), můžete si nyní přímo z administrace stáhnout LOG soubory, kde je možné vyčíst, zda byly spuštěny správně podle vašich představ či nikoliv. K těmto LOG souborům se dostanete klepnutím na odkaz protokolu aplikace CRON v sekci s jeho správou. V případě dotazů k této novince se na nás naváhejte obrátit prostřednictvím známých kontaktů.

30.11.2013, 20:10

Sleva při prodloužení expirace virtuálního serveru

Prodlužte si 06.12.2013 nebo 30.12.2013 expiraci svého virtuálního serveru (VPS nebo VMS) o 6 nebo 12 měsíců a získejte slevu 5%. Navíc pokud nás nově „zalajkujete” na Facebooku a tento svůj „lajk” ponecháte aktivní po nejméně jeden rok, získáte nárok na stejnou slevu ve stejné dny i v prosinci 2014. V případě zájmu o slevu je potřeba před objednáním oslovit naše oddělení péče o zákazníky prostřednictvím známých kontaktů. Sleva se nevztahuje na pevné virtuální servery KVM.

Strana: 14 / 20