Tyto webové stránky používají k poskytování služeb soubory cookies. Používáním těchto webových stránek s tím souhlasíte. Více informací.
Hostingové služby
podle vašich potřeb
+420 777 226 588
podpora@netio.cz
uživatel nepřihlášen
Košík: 0,00 CZK

Doplňkové služby

Využíváte-li více hostingových programů (multihostingů, virtuálních či fyzických serverů), určitě zauvažujte nad doobjednáním níže uvedených doplňkových služeb, díky kterým Vám může odpadnout mnoho případných starostí. Uvedené doplňkové služby nejen, že lze libovolně kombinovat, ale především jsou použitelné pro všechny aktivní hostingy současně.

Volba služeb

Služba Cena bez DPH Cena vč. DPH
Samostatná konektivita

Vyhrazená linka 1Gbit NIX / 100Mbit SIX / 50Mbit Tranzit bez agregace a FUP.
990,00 CZK
(měsíčně)
1 197,90 CZK
(měsíčně)
Servisní balíček NETIO® Premium

2 hodiny libovolné práce technika, administrátora nebo programátora měsíčně + garance ceny 245 CZK bez DPH za každou eventuální další započatou půlhodinu.
990,00 CZK
(měsíčně)
1 197,90 CZK
(měsíčně)
Servisní balíček NETIO® VIP

24 hodin denně dostupný odborník na telefonu + 4 hodiny libovolné práce technika, administrátora nebo programátora měsíčně, a to nezávisle na dni a čase.
1 990,00 CZK
(měsíčně)
2 407,90 CZK
(měsíčně)

Nesplnili jsme Vaše očekávání? Není nic snazšího než to napravit. V tom případě nás, prosíme, kontaktujte se svým tipem na doplňkovou službu novou a bude-li tato realizovatelná, zařadíme ji brzy do seznamu. Aplikovaný tip navíc odměníme slevou.

Fakturační období

Měsíční (příplatek 10% z celkové ceny)
Kvartální (příplatek 7,5% z celkové ceny)
Půlroční (příplatek 5% z celkové ceny)
Roční (bez příplatku - platí zobrazené ceny)