Tyto webové stránky používají k poskytování služeb soubory cookies. Používáním těchto webových stránek s tím souhlasíte. Více informací.
Hostingové služby
podle vašich potřeb
+420 777 226 588
podpora@netio.cz
uživatel nepřihlášen
Košík: 0,00 EUR

Informační sdělení

31.05.2013, 16:30

Odměna za Like na Facebooku

Všem našim současným klientům, a to i těm, kteří nás teprve testují, tímto za nový Like na Facebooku (zakliknutí tlačítka „To se mi líbí” prodloužíme virtuální server zdarma o tři dny. Proto klikněte a následně si o prodloužení expirace napište na email oddělení péče o zákazníky. Akce je platná do konce června 2013 s tím, že počítáme se „Zalajkováním” minimálně do konce roku. Takže lajkujte a prodlužujte.

25.05.2013, 17:00

Editace Whitelistu ve fail2ban

Pokud 3x za sebou zadáte chybné heslo do emailu, FTP účtu apod., budete dočasně zablokováni bezpečnostní aplikací fail2ban, jaká tak chrání skutečného majitele účtu před případnými takzvanými Brute Force pokusy o přihlášení. Ukázalo se však, že občas své heslo zapomněly nebo opakovaně chybně vložily i oprávněné osoby, které se následně tázaly naší podpory, proč se nemohou přihlásit. Důvodem byla právě ona dočasná blokace, kterou bylo možné ručně zrušit z prostředí administrace.

Postupem času začalo přibývat žádostí o zařazení zákazníckých IP adres do Whitelistu, aby nedocházelo k jejich blokaci ani po opakovaném zadání chybného hesla. Abychom svým zákazníkům práci usnadnili, zakomponovali jsme Whitelist do podmenu Firewall konkrétního virtuálního serveru, kde si jej můžete od dnešního dne ovládat přímo. Uložte si nově IP adresy, o kterých víte, že jsou zaručeně vaše a nadále na fail2ban nemyslete.

21.05.2013, 16:40

Akce pro nové zákazníky

Pouze pro nové zákazníky nabízíme do konce května slevu 50% na libovolný VPS, 75% na libovolný VMS (na stejnou, ale podstatně inovovanou technologii OpenVZ) a aby toho nebylo málo, zdarma vám pomůžeme i s případným přesunem veškerých vašich dat a nastavení. Proto pokud se rozhodujete přejít, dlouho neváhejte, naše nové servery jsou připraveny vás přijmout a podobnou super dumpingovou akci neplánujeme znovu opakovat.

Uvedené slevy jsou platné v případě roční fakturace na první tři měsíce provozu VS a navíc je můžete zkombinovat s vyzkoušením si našich služeb po dobu 7 dnů zdarma (nejprve servis, potom platba)! V případě zájmu kontaktujte naše připravené oddělení péče o zákazníky prostřednictvím emailu podpora@netio.cz nebo vytočte telefonní číslo obchodního zástupce (+420)777228288 s přímým spojením na člověka, eventuálně po zaslané poptávkové SMS zavoláme s připravenými informacemi zpět.

12.05.2013, 09:45

Vlastní IP adresy - přečíslování

Vážení zákazníci, z důvodu dalšího posílení zabezpečení jsme se rozhodli přistoupit k přechodu na IP adresy, které nově nebudou v pronájmu od našeho dodavatele konektivity, nýbrž naše vlastní. V souvislosti s touto změnou je nutné přečíslování, což pro 95% z vás nebude znamenat žádnou viditelnou změnu, ale pouze nutnost se ohledně této záležitosti domluvit na konkrétním termínu. Jednotlivě vás tedy budeme kontaktovat a následně IP adresy pochopitelně zdarma měnit. Věříme, že tuto záležitost přijmete s pocitem, že jsme opět o krok dále.

12.05.2013, 08:30

Možnost změny virtualizační technologie

Od dnešního dne lze provádět prakticky libovolné migrace mezi jednotlivými virtualizačními technologiemi (KVM -> OpenVZ, OpenVZ -> KVM), ale i mezi sebou (KVM -> KVM, OpenVZ -> OpenVZ) - jedna z v poslední době nejpoptávanějších možností je tedy nyní k dispozici. Zájem je zejména o migrace z KVM na OpenVZ, kvůli možnosti online škálovatelnosti, a z vyššího tarifu KVM na nížší tarif KVM kvůli snížení kapacity disku.

Do konce měsíce května 2013 provádíme migrace akčně zdarma, poté budou za jednorázových 49,- Kč bez DPH. Upozorňujeme, že migrace kromě změny virtualizační technologie nebo snížení parametrů KVM znamená i změnu IP adresy a je možné ji provádět 1x měsíčně (po uplynutí 30 dnů od případné předchozí migrace). Pro více informací nás kontaktujte.

30.04.2013, 14:00

Vyjádření k přesměrování domén

Vážení klienti, považujeme za povinnost vás informovat o neautorizované modifikaci naší domény NETIO.CZ a NSSETu NETIO třetí stranou, což způsobilo dočasné přesměrování některých domén zákazníků na různé odlišné webové stránky. Příčinu hledáme, vše je nastaveno opět správně a postupně se situace stabilizuje. Tím chceme říci, že jsou zabezpečeny cesty, kterými útočník pronikl (nově nedorazí nikam ani autorizační email).

Kromě odškodnění, které bude následovat a o jehož výši vás budeme informovat, jsme se rozhodli podat trestní oznámení na neznámého pachatele, kdy policii ČR zároveň předáme veškeré získané údaje, jaké jsme byli schopni nejen z logů získat. Pokud jste byli rovněž poškozeni, prosím, kontaktujte nás, ať se můžete přidat a společně zvýšit šance na dopadení a spravedlivé potrestání viníka, jehož dopadení je vzhledem k více dostupných údajům velice pravděpodobné. Děkujeme a omlouváme se za případné způsobené potíže, v případě potřeby se obraťte na telefonní číslo 777226588.

25.04.2013, 17:15

Supervýkonný fyzický server Ultimate

Dnes jsme do nabídky fyzických serverů přidali nejvyšší variantu Ultimate, jenž kromě redundantního zdroje a více možností RAID polí obsahuje v základu také 15K otáčkové SAS diky, díky kterým na I/O wait v podstatě zapomeňte. Individuální domluva na základě konkrétních přání a požadavků zákazníka samozřejmě zůstává vehře. Více informací lze vyčíst z odkazu http://www.netio.cz/cs/server/ultimate nebo na dotaz.

23.04.2013, 17:20

Dnešní den je ve jménu slev

Kromě přidání dvou nových SSL certifikátů StartSSL (295,- Kč) a Thawte SSL 123 (1690,- Kč) jsme si dovolili přistoupit i k úpravám cen. Dobře, základní Globe Standard SSL jsme zdražili o 5,- Kč, ovšem Rapid SSL o 40 a Globe Standard Multi Domain SSL hned o 220,- Kč bez DPH slevili. Uvedené ceny jsou včetně odborného nasazení, nejsou akční a tedy zůstanou tak, jak jsou.

16.04.2013, 19:00

Virtuální server až na 2 měsíce zdarma

Neplaťte více, než musíte a nemějte služby na druhou stranu natolik levně, že technické podpoře díky tomu nestojí za to ani lidsky odpovědět. Naše virtuální servery fungují a portfólio jako takové roste. Zaregistrujte se prostřednictvím https://www.netio.cz/cs/sign/up a požádajte o nový VPS či VMS na až dva měsíce zdarma. Nic za to nedáte. :-) Akce je platná pro nové zákazníky do konce dubna.

15.04.2013, 15:00

Virtuální servery na KVM i OpenVZ

Odpočet je pryč, web NETIO 2.0, administrace NETIO panel 1.1 a konečně také nabídka virtuálních serverů na technologii OpenVZ s možností měnit nastavení za běhu a s opět o něco zajímavější cenou tady! Řekněte si o testovací server na 14 dnů zdarma a vyzkoušejte možnosti, na které jste možná čekali.

Strana: 18 / 21