Tyto webové stránky používají k poskytování služeb soubory cookies. Používáním těchto webových stránek s tím souhlasíte. Více informací.
Hostingové služby
podle vašich potřeb
+420 777 226 588
podpora@netio.cz
uživatel nepřihlášen
Košík: prázdný EUR

Reference

Protože dobré jméno dělá spokojenost, dovolujeme si prostřednictvím této sekce, po laskavém souhlasu našich vážených a věrných zákazníků, zveřejnit odkazy na některé projekty, které jsou u nás dlouhodobě provozovány a jaké zároveň považujeme za zajímavé. Zatímco levý sloupec obsahuje vlastní slova (reference) zákazníků, pravý tvoří vybrané weby námi s uvedenými souvisejícími odkazy. Uvedením v aktuální sekci Reference zároveň děkujeme za dlouhodobou přízeň a projevovanou důvěru.

Zákaznické reference

Partner pro marketing IMP net s.r.o.

Také díky spolehlivé spolupráci s NETIO se naše společnost může postarat o nápady našich klientů v online světě. Ušijeme a budeme provozovat váš web přesně podle vašich představ.

Referent: Lukáš Bryksa, jednatel společnosti

Pravidelný emailing MášMail.cz

Potřebuji neustále podporu, jaká vyřeší technické záležitosti za mě. VPS, která fungují bez výpadků a za příznivou cenu se dají v dnešní době sehnat jen těžko. Díky NETIO jsem konečně bez starostí.

Referent: Miroslav Hadáček, jednatel společnosti

Hnutí Zeitgeist Movement

Prý podle zákona nesmím napsat, odkud jsme svůj web k NETIO přenesli. Že jsme snad konečně našli konečnou stanici, kde vše funguje DOKONALE, snad napsat můžu. Takže děkujeme a jen tak dál.

Referent: Ing. Petr Taubinger, organizační tým

Online fakturace iFaktura.cz

Pro naše aplikace bezdpomínečně potřebujeme 100% dostupnost se 100% znalou a rychlou technickou podporou. Díky spolehlivosti NETIO máme obojí a jsme spokojeni!

Referent: Tým společnosti Net Image, s.r.o.

Filmové novinky 4news.cz

Díky Netio vím, že v případě jakéhokoliv problému stačí zvednout telefon a o správný chod VPS pro čtenáře bude postaráno a to i kdybych byl na kraji světa. Hřejivý pocit spolehlivosti jinde nezažijete.

Referent: Lukáš Hájek, vlastník a programátor

Vizitky a kalendáře Český tisk

Mimo kvalitního tisku se zabýváme také tvorbou internetových stránek a aplikací. Díky službám od firmy NETIO se již nemusíme trápit s dostupností našich stránek. Zvláště oceňuji perfektní support!

Referent: Jan Vala, jednatel společnosti

Námi vybrané projekty

OBRAZ – Obránci zvířat, z. s.

Nezisková iniciativa založená za účelem aktivní a efektivní ochrany zvířat. OBRAZ se zaměřuje nejen na vzdělávání jednotlivců, ale též na prosazování legislativních změn a dalších systémových reforem.

Související: Kampaň za zákaz kožešinových farem v ČR

Pražský kulinářský institut

Pražský kulinářský institut předvádí prakticky prvnotřídní gastronomii, která se z naší země stále rychleji vytrácí. PRAKUL učí nejen vařit, ale zabývá se v čele s odborníkem Romanem Vaňkem i etikou a etiketou.

Související: Peklo na talíři na internetové TV Stream.cz

Předvolební web Volím Karla

Kandidát na prezidenta České republiky Karel Schwarzenberg nám svěřil svoji důvěru v době volební, kdy se potřeboval na hosting 100% spolehnout a nám je ctí, že je s námi i nadále.

Související: Webové stránky Karla Schwarzenberga

Projekt PortalPrace.cz

Portál Práce je pracovní portál, kde můžete nalézt každý den zcela nové pracovní nabídky a brigády. Přidejte si své CV a nechte se najít nebo rovnou zaměsnat zaměstnavatelem vašich snů.

Související: PortalPrace.cz Facebook

ICT servis BHservis.cz

Rychlá, kvalitní, non-stop dostupná je počítačová pohotovost BHservis, jenž poskytuje technickou podporu, servis, odborná poradenství a školení v oblasti výpočetní techniky a telekomunikací.

Související: Hauft.cz webdesign, redakční systém LiteCMS

Topné panely Sun of Hope.cz

E-shopový rozcestník s odkazy na jednotlivé stránky českého výrobce infračervených topných systémů, které vytvářejí vysoce účinné sálavé teplo pozitivně působící na lidský organismus.

Související: Jedinečné topení, Léčivé teplo, Wellness panely