Tyto webové stránky používají k poskytování služeb soubory cookies. Používáním těchto webových stránek s tím souhlasíte. Více informací.
Hostingové služby
podle vašich potřeb
+420 777 226 588
podpora@netio.cz
uživatel nepřihlášen
Košík: 0,00 EUR

Informační sdělení

31.10.2015, 15:25

Změny u virtuálních serverů OpenVZ bez správy

Dne 01.01.2016 dojde u virtuálních serverů OpenVZ bez správy (VPS) k ukončení jejich údržby z naší strany v podobě kontrol a aktualizací důležitých aplikací. Důvodem je možnost ovládání uvedeného typu virtuálního serveru rovněž skrze tzv. SSH (root) účet, což znamená plnou kompetenci uživatele se serverem libovolně nakládat. Služba virtuálního serveru bez správy tak bude nadále vhodná především těm zákazníkům, kteří chtějí sami plně rozhodovat o tom, jaké konkrétní aplikace a jejich verze provozovat, přičemž do těchto rozhodnutí nebude z naší strany nijak zasahováno, vyjma naší a zákaznické povinnosti respektování platných zákonů ČR a VSPN.

O intuitivní administraci NETIO® panel se netřeba obávat, ta zůstává pro ovládání standardních hostingových služeb samozřejmě nadále zachována i pravidelně aktualizována. V případě, že jste stávající zákazník VPS, a Vašeho zájmu o neprovádění předmětných změn, můžete do 31.12.2015 požádat o bezplatnou migraci na novou variantu se správou (VMS), přičemž fakturace zůstane stejná. Závěrem ještě jednou upozorňujeme, že po změně na variantu se správou (VMS) nebude zachována možnost ovládání serveru skrze SSH (root) účet. K tomuto bude nadále sloužit výhradně NETIO® panel a/nebo FTP(ES).

Budete-li mít ke změnám jakékoli dotazy, neváhejte nás kontaktovat.

30.10.2015, 12:00

Mimořádná odměna za doporučení služeb v listopadu 2015

Doporučíte-li skrze benefitní systém v listopadu 2015 nového zákazníka, který si v tomtéž měsíci předplatí nový multihosting nebo virtuální server, na libovolně dlouhou dobu, v částce nejméně 2.000,- Kč (bez DPH), bude Vám v průběhu ledna 2016 do kreditu připsána jednorázová odměna ve výši 1.000,- Kč (bez DPH). Jinými slovy získáte až 50% z jeho první platby. Jedinou podmínkou je, že doporučený klient neodstoupí od smlouvy a uplyne od jeho předmětné platby 30 kalendářních dnů. A aby toho nebylo málo, při této akci platí i stávající standardní podmínky benefitního systému, kdy zároveň Vám z jeho první platby ihned (ještě v listopadu 2015) připíšeme celých 10% a z každé další následující budeme pokračovat pravidelnými 5%. Proto využijte této mimořádné akce již nyní, neboť neplánujeme její opakování.

27.10.2015, 21:45

NETIO Solutions je na Twitteru

„Viva la vida, jsme na Twitteru, kde Vás budeme ve zkratce informovat snad úplně o všem, o čem informovat lze. :-) NETIO.CZ” To je první zpráva umístěná na náš nový Twitter účet dohledatelný také skrze nick NETIO_Solutions. Jste-li na Twitteru také, můžete nás sledovat a těšit se na aktuální informace přímo z první ruky. :-)

27.10.2015, 21:15

Definice nových variant virtuálních serverů OpenVZ

Počínaje dnešním dnem si při volbě nové instalace virtuálního serveru lze snadno zvolit mezi variantou se správou (managed - známou též jako VMS) a bez správy (private - známou též jako VPS). V souvislosti s tím došlo u nové managované (VMS) služby zároveň k vyjmutí dříve automaticky aplikovaného zvýhodněného servisního balíčku „Plus“ (1 hodina libovolné práce našeho technika měsíčně v ceně) z důvodu jeho častého nevyužívání. Zvýhodněné servisní balíčky lze nově doobjednávat zvlášť, a to prostřednictvím samostatné stránky Doplňkové služby. Pro další informace o změně navštivte stránku Virtuální servery / Technologie OpenVZ.

05.10.2015, 12:00

Zálohovací úložiště v plném provozu

Dne 28.09.2015 proběhlo, přesně podle plánu, první úspěšné odzálohování dat na vylepšená datová úložiště. K dnešnímu dni mají klienti k dispozici, dle svého nastavení, až 7 záloh, s jakými mohou pracovat, přičemž rozšíření je možné na až 14. S novými serverovými pevnými disky a RAIDovými poli 60 jsme opět o krok dále, za což vděčíme zejména důvěře našich zákazníků.

01.10.2015, 13:00

Nová kategorie Poznámky

Do administrace jsme pro Vás přidali další kategorii - Poznámky. Tuto lze využívat pro ukládání, úpravy a mazání libovolných textů, respektive jako základní poznámkový editor. Může se hodin např. tehdy, kdy naše služby dále přeprodáváte, anebo si jen chcete záležitosti týkající se našeho hostingu či firmy obecně uchovávat na témže místě.

21.09.2015, 22:15

Plánovaná odstávka zálohovacích úložišť

Dovolujeme si Vás, zejména naše stávající zákazníky, tímto informovat o plánované odstávce všech našich zálohovacích úložišť, jenž proběhne o víkendu ve dnech 26.09. - 27.09. 2015. Důvodem je výměna pevných disků za nové, stabilnější a kapacitnější modely. S výměnou pevných disků souvisí výjimečně také odstranění veškerých předchozích dat, proto, prosíme, počítejte s jejich nedostupností (záloh) a absencí zálohování v uvedených dnech. Tato odstávka se nijak nedotkne jinak běžného provozu. Děkujeme Vám za pochopení.

24.06.2015, 15:30

Nový sazebník časových a dílčích služeb

Dovolujeme si Vás tímto informovat o aktualizaci a novém zveřejnění sazebníku časových a dílčích služeb, jehož znění naleznete v cestě hlavního menu O nás / Sazebník služeb. Ceny jsou nastaveny striktně, bez možnosti jejich individuálních úprav. Kvalitě své práce věříme stejně, jako Vy důležitosti správné funkčnosti Vašich projektů. NETIO®, Váš referenční hosting.

15.06.2015, 18:30

OS Linux Debian 8 a PHP 5.6

Počínaje dnešním dnem jsou veškeré nové virtuální servery (VPS, VMS a Multihosting) instalovány pod novou stabilní verzí operačního systému Linux Debian 8 a skriptovacího jazyka php 5.6. Předmětná změna je významným krokem vpřed ve spojení s rostoucími požadavky zákazníků na spolehlivost, stabilitu a výkon. Se změnami přichází rovněž možnost si zvolit i ze starších verzí php, a to 5.5, 5.4 a 5.3., přičemž doporučujeme předvolenou 5.6.

V případě migrace již existujících hostingů pod nové verze je potřeba zohlednit jejich aktuální konfiguraci a účel. Máme vypočítáno, že povýšení bude bez problémů možné u 94% stávajících klientů (zbylých 6% využívá sofistikovaného nastavení, kde změna vzhledem k tomu možná není). Budete-li mít zájem o více informací, kontaktujte nás. Provedeme analýzu stavu a vypočítáme eventuální náklady s updatem spojené.

03.04.2015, 08:45

Multihosting, VPS či VMS na jeden rok zdarma

Předplaťte si v měsíci dubnu nový nebo další multihosting, VPS či VMS na jeden rok a získejte druhý rok zdarma. Pro nové zákazníky možnost vyzkoušení si služeb po dobu 14 dnů bezplatně samozřejmostí.

Strana: 9 / 18