Tyto webové stránky používají k poskytování služeb soubory cookies. Používáním těchto webových stránek s tím souhlasíte. Více informací.
Hostingové služby
podle vašich potřeb
+420 777 226 588
podpora@netio.cz
uživatel nepřihlášen
Košík: 0,00 EUR

Informační sdělení

02.09.2016, 15:45

Slevové kupóny na září 2016

JEDUTRICET - sleva 30% na nový multihosting, VPS i VMS pro libovolné předplatné období, platnost kupónu do 10.09.2016, použitelnost neomezená

JEDUDVACET - sleva 20% na nový multihosting, VPS i VMS pro libovolné předplatné období, platnost kupónu do 20.09.2016, použitelnost neomezená

JEDUDESET- sleva 10% na nový multihosting, VPS i VMS pro libovolné předplatné období, platnost kupónu do 30.09.2016, použitelnost neomezená

MOJESTOVKA - sleva 100 CZK na nový multihosting, VPS i VMS pro libovolné předplatné období, platnost kupónu do 31.08.2016, použitelnost 1x

17.08.2016, 21:45

Drobné zpřehlednění menu administrace

V týdnu došlo k drobnému zpřehlednění menu administrace, kdy mnohé funkce byly vloženy pod položku Účet. Věříme, že tato změna bude vítaná.

17.08.2016, 21:30

Pouze zítra (18.08.2016) sleva 51% na nový multihosting

Pouze zítra, tj. 18.08.2016, budou funkční tři 51% slevové kupóny na multihosting LKNETIO51A, LKNETIO51B, LKNETIO51C a jeden ještě o fous vyšší LKNETIOXXX. Ozvali se nám totiž zájemci, kteří nestihli předchozí padesátku, tak rozhazujeme další. Platnost slevy až 1 rok.

Okurkové a další předchozí nevyužité kupóny setrvávají samozřejmě v platnosti rovněž.

Ke všem hostingům, jako obvykle, samozřejmostí intuitivní administrace NETIO panel, vyhrazená IPv4 adresa a nelimitování předplacených parametrů jakoukoli částí služby - svůj datový prostor můžete využít na cokoli. Referenční multihosting tak vyjde už na 43 CZK měsíčně bez DPH.

16.08.2016, 15:55

Konec prázdnin v souvislosti s koncem akčních slev

Konec prázdnin se blíží, stejně jako se blíží konec platnosti slevového kuponu OKURKY2016 (33% na nový hosting). Proto pokud uvažujete o přechodu k referenčnímu hostingu se širokou škálou nastavení v rámci intuitivní administrace, kde jako přidanou hodnotu získáte vyhrazenou IPv4 adresu a předplacené parametry nejsou nijak limitovány, dlouho neváhejte. Takový nadstandardní hosting vyjde již na 64,- CZK bez DPH měsíčně.

16.08.2016, 14:15

Nové menu Nástroje s utilitou IP lookup

Do administrace byla, pod nové menu Nástroje, přidána utilitka IP lookup, jejíž účelem je zjistit původ zadané IPv4 adresy. Jak samotný název menu napovídá, nejde o první a poslední užitečnou funkci, podobné fíčurky budou do budoucna přibývat. Za tip děkujeme jednomu z našich vážených zákazníků, panu T.J.

03.08.2016, 21:00

Odstraňování následků po víkendovém výpadku Master DC

Dnes v podvečer mohlo několik našich zákazníků pocítit nepříznivé následky po víkendovém výpadku elektřiny Master DC. Řešili jsme v serverovně jeden nestabilně se chovající switch a výměnu poškozeného hardwarového řadiče, přičemž stále zjišťujeme rozsah škod, nicméně mělo by to být vše. Za případné potíže se omlouváme, již by se neměly opakovat. Děkujeme za pochopení.

02.08.2016, 10:15

Master Internet se vyjádřil k sobotnímu výpadku

Společnost Master Internet včera vydala oficiální vyjádření k sobotnímu výpadku napájení, které si můžete přečíst ZDE. V současné době jsme stále v jednání o opatřeních, jež by měla pravděpodobnost podobných chyb v budoucnu opět o něco snížit, ačkoli 100% provoz není schopen na světě zaručit nikdo. Jak jsme slíbili, průběžně o situaci informujeme a budeme v tom nadále pokračovat, proto v případě, že Vás to zajímá, sledujte naše oficiální informační kanály (web, Facebook a Twitter).

01.08.2016, 00:00

Navýšení slevy z 25% na 33% u kódu OKURKY2016

Okurky jsou v plném proudu a my jsme se rozhodli na měsíc srpen navýšit u kupónu OKURKY2016 slevu o 8%. Proto při zadání kódu k nové objednávce libovolného hostingu získáte slevu 33%.

30.07.2016, 20:50

Vyjádření k výpadku partnera Master Internet

Za společnost Master Internet, co by našeho housingového partnera, se velice omlouváme za dnešní 30 minutový až 2 hodinový výpadek, jenž byl, dle jejich slov, způsobený „pravděpodobnou lidskou chybou při přepínání části technologií na záložní napájecí větev z důvodu urgentního technického zásahu”. Jelikož jsme se po 10 minut od zahájení výpadku nemohli nikomu dovolat, vyrazili jsme do serverovny osobně, abychom se na místě dozvěděli, že z dostupné podpory nikdo neví, co a proč se stalo, respektive že se o lidskou chybu nejedná. Následně nám bylo, vícekrát za sebou od dvou různých lidí, sděleno, že došlo k jakýmsi přetížení, díky kterým nastal výpadek elektrické energie a to i přes to, že mají funkční UPS a diesel agregáty. Zpráva o pravděpodobné lidské chybě dorazila až následně mailem.

Jelikož jde již o druhý výpadek v jednom měsíci, který trval 30 minut - 2 hodiny (jak kterému našemu zákazníkovi), nenecháme záležitost jen tak a vyvodíme z ní patřičné důsledky. O stavu řešení a našem rozhodnutí, jak a zda s Master Internet budeme spolupracovat nadále, Vás budeme průběžně informovat.

Výpadek způsobený partnerem Master Internet, který se týkal nejspíše všech jeho zákazníků, nás velice rmoutí. Věříme ve Vaše pochopení.

16.07.2016, 10:00

Hodinový výpadek konektivity partnera Master Internet

Omlouváme se tímto našim zákazníkům za včerejší cca hodinový výpadek internetové konektivity, jenž postihl našeho partnera, housing Master Internet, kde máme umístěno naše serverové zázemí. Dle oficiálního e-mailového vyjádření spol. Master Internet došlo k softwarové chybě páteřního routeru, kdy pravděpodobně nebyla dočasně služba housingu zabezpečena plošně všem jejich klientům, včetně nás.

Zmíněné vyjádření o chybě páteřního routeru, už jen vzhledem k tomu, že využíváme redundantního řešení, nepokládáme za dostatečné, přičemž jsme podali dodatečnou žádost o vysvětlení s dotazy, jak bude provoz v budoucnu zabezpečen. Podobná situace by se neměla u společnosti takového renomé v žádném případě stávat, je pro nás tato záležitost proto velice citlivá a přikládáme jí vysokou prioritu. Jakmile budeme mít k dispozici více informací, budeme Vás bez zbytečného prodlení kontaktovat. Podle spol. Master Internet je jejich zařízení nyní pod kontrolou, což potvrzujeme.

Děkujeme Vám za pochopení.

Strana: 7 / 18