Tyto webové stránky používají k poskytování služeb soubory cookies. Používáním těchto webových stránek s tím souhlasíte. Více informací.
Hostingové služby
podle vašich potřeb
+420 777 226 588
podpora@netio.cz
uživatel nepřihlášen
Košík: 0,00 EUR

Informační sdělení

04.04.2017, 20:00

Různé verze PHP pro jednotlivé webové stránky

Od dnešního dne, tj. 04.04.2017, lze nainstalovat a libovolně měnit verze PHP u jednotlivých webových stránek. K dispozici jsou verze 5.3, 5.4, 5.5, 5.6, 7.0 a 7.1. Rozšířili jsme administraci o tuto zákazníky stále častěji vyhledávanou možnost, aby kvůli potřebě jiné verze PHP, u jedntlivých dalších webových stránek, nemuseli zbytečně zakupovat a používat další hostingový program.

V případě zájmu o jinou než nativní verzi PHP v zákaznickém účtě přejděte na Váš aktivní Hosting, kde si přejete jinou a/nebo další verzi PHP používat, navolte Nastavení, kde už jen v pravém okně požadovanou verzi nainstalujete. Následně v Možnostech sekce Webové stránky / PHP/CGI si u konkrétního webu nainstalovanou verzi PHP zvolíte, vlivem čehož dojde k prakticky okamžité změně.

Podotýkáme, že používání jiné verze PHP než nativní vyžaduje pokročilou znalost problematiky, proto pokud nevíte, o co se jedná, verzi PHP neměňte a setrvejte na stávající. Pokud Vám administrace instalaci a použití další a/nebo jiné verze PHP nenabízí, bude pravděpodobně nutné aktualizovat hostingový program. V takovém případě nás kontaktujte pro více informací.

Nyní již netřeba o změny PHP žádat technickou podporu, vše je automatizované. Pokud ještě nejste našim zákazníkem a čekali jste na verzování PHP, dovolujeme si Vás zároveň potěšit slevovým kupónem NETIOPHP17, kterým si do 30.04.2017 slevíte nový virtuální server a/nebo multihosting o 33 %. Použití je možné pro období 1 měsíce až jednoho kalendářního roku.

Pokud budete mít jakékoli dotazy či připomínky, neváhejte nás kontaktovat.

30.01.2017, 17:30

Aktualizace zabezpečení DKIM

Po aktualizaci knihovny pro zabezpečení e-mailové pošty pomocí technologie DKIM došlo k nežádoucímu přidávání netisknutelných znaků při exportu privátního a veřejného klíče, což způsobilo chybné zobrazování údajů, které je třeba vkládat do DNS. Na základě tohoto zjištění jsme připravili nástroj, pomocí kterého jednoduše zjistíte, které záznamy je třeba a jak konkrétně opravit. Doporučujeme Vám opravu provést co nejdříve, aby nedocházelo k případným problémům při doručování mailů na cílové servery. Nástroj pro kontrolu a opravu DKIM naleznete v cestě https://www.netio.cz/cs/admin/tool/dkim-check/. Děkujeme Vám za Vaší pozornost.

24.01.2017, 15:50

Reset jednoho z fyzických serverů

V úterý 24.01.2017 jsme byli nuceni restartovat jeden z fyzických serverů s hostingy z důvodu jeho neočekávaného zamrznutí. Výpadek trval cca 15 minut. Děkujeme za pochopení a omlouváme se za případné způsobené potíže.

20.01.2017, 09:15

Rozšíření virtuálních serverů NETIO

17.01.2017 dochází ke změnám u virtuálních serverů, kde hlavní roli hraje možnost nastavení většího místa na HDD bez nutnosti navyšovat vCPU. To znamená, že například u nejvyššího tarifu je nově k dispozici kapacita až 320 GB oproti dřívějším 200 GB. Virtuální servery od ledna 2017 začínají na ceně 245 CZK s parametry 1x vCPU, 1024 MB RAM a 10 GB HDD.

V lednu za použití kódu LKVSOV2017 si můžete cenu srazit o 35 % na 159 CZK měsíčně.

Touto změnou reagujeme na aktuální poptávku. Sleva 35 % se vztahuje na instalaci nového OpenVZ virtuálního serveru a mohou ji využít jak noví, tak i stávající zákazníci. Sleva 35 % je „restartovací” a výprodejová, tedy platná pouze do poloviny února 2017.

24.12.2016, 23:45

Přání k svátkům vánočním s dárkem od NETIO

Prožití svátků vánočních v míru a teple domova s naplňováním jen všeho dobrého v roce 2017 a dárky v podobě kupónů „VANOCE16”, „1SVATEKV16”, „2SVATEKV16” a „SILVESTR16”, odemykajících slevu jak na nový, tak i na prodloužení stávajícího multihostingu či virtuálního serveru ve dnech 24.-26.12 a 31.12.2016, upřímně a s poděkováním za spolupráci přeje tým Vašeho oblíbeného hostingu NETIO.CZ.

30.11.2016, 15:30

Prosinec a svátky 2016 ve víru slev

Stejně jako tomu bývá každý prosinec, jsme i v prosinci tomto pro Vás připravili zajímavé dárky jak jinak než ve formě slev, a to jak pro nové, tak samozřejmě i pro stávající zákazníky. Slevy tentokrát budou ve formě slevových kódů, které budou platné v konkrétní dny.


Slevové kódy NETIO.CZ funkční v prosinci 2016

Slevovým kódem MIKULAS16 dne 6. prosince odemknete slevu
10 % na nový a 5 % na prodloužení stávajícího multihosting i virtuálního serveru.

Slevovým kódem VANOCE16 dne 24. prosince odemknete slevu
25 % na nový a 10 % na prodloužení stávajícího multihosting i virtuálního serveru.

Slevovým kódem 1SVATEKV16 dne 25. prosince odemknete slevu
20 % na nový a 10 % na prodloužení stávajícího multihosting i virtuálního serveru.

Slevovým kódem 2SVATEKV16 dne 26. prosince odemknete slevu
15 % na nový a 10 % na prodloužení stávajícího multihosting i virtuálního serveru.

Slevovým kódem SILVESTR16 dne 31. prosince odemknete slevu
10 % na nový a 5 % na prodloužení stávajícího multihosting i virtuálního serveru.

Slevovým kódem PROSINEC16 po celý prosinec odemknete slevu
7 % na nový multihosting i virtuální server.


A jen tak mimochodem, kdyby se našel někdo ze stávajících zákazníků, kterým naše služby vyhovují natolik, že naopak nás bude chtít podpořit dýžkem, nechť v prosinci použije speciální zdražující kód DYZKO16, kterým si navýší cenu čehokoli o 5 %. Děkujeme.

25.11.2016, 20:20

Den po černém pátku

Black friday je americký svátek a protože my nejsme Američané, nýbrž Evropané, podobné dny pochopitelně neslavíme. Jenže co udělat, abychom o případné oslavy neochudili ty, kdož tyto dny mají rádi? Jistě, stvoříme si něco sami. Tedy od tohoto roku budeme, tedy alespoň my v NETIO.CZ, slavit sobotu po černém pátku jakožto DENPOPATKU, a proto každou sobotu po černém pátku bude platný slevový kupón DENPOPATKU na libovolný nový virtuální hosting a multihosting. Takže zítřek se slevou 30 %! Užívejte.

09.11.2016, 09:00

Vyjádření k výpadku spol. Master Internet

Společnost master Internet se omlouvá všem svým zákazníkům, tedy i NETIO Solutions s.r.o., za nedávný výpadek, jenž byl způsoben dvěma souběžnými problémy. Prvním z nich byla neohlášená údržba sítě (řeší dále s dodavatelem) a poté nestandardní chování páteřního routeru v lokalitě CE Colo Praha. Následná konvergence v síti způsobila problémy na tomto boxu (část provozu nebyla správně směrovaná na záložní trasy). Jednalo se tedy o velmi nestandardní souběh okolností.

I přes to, že se jedná o jeden z nejmodernějších síťových prvků současnosti, se prokazatelně nechoval korektně, což Master Internet aktuálně řeší přímo s výrobcem, v jehož spolupráci provádí hlubší analýzu záznamů a specifické testy funkčnosti na odděleném provozu.

Společnost Master Internet se ještě jednou omlouvá za způsobené potíže.

02.11.2016, 00:45

Výpadek konektivity spol. Master Internet

Náš housingový partner aktuálně řeší problém s konektivitou ve svých datacentrech. Příčinou je nejspíše volumetrický útok. Master.cz se podle svých slov na sociálních sítích soustředí na co nejrychlejší obnovení konektivity s tím, že nás následně bude informovat s podrobnějšími informacemi. Děkujeme za pochopení, omlouváme se za způsobené nesnáze a ujišťujeme Vás, že nikde nic nehoří, respektive že jsou veškerá Vaše data v pořádku.

13.10.2016, 12:00

Hosting zdarma při přechodu od konkurence

Plánujete přejít k NETIO, ale „svazuje” Vás prozatím nevyčerpané předplatné období či dokonce smlouva u konkurence? Na nic nečekejte, pošlete nám sken Vaší platné uhrazené faktury a/nebo smlouvy, prokazující Váš „závazek”, a my nejen, že Vám poskytneme bezplatně hosting po tuto dobu zdarma *, ale slevíme Vám za tento 25 % z Vaší první platby **. Akce je platná do konce prosince 2016.

* nevyčerpané předplatné období u konkurence nesmí být delší než 6 měsíců
** slevu 25 % lze uplatnit na multihosting, VPS či VMS, a to až na 12 měsíců

Strana: 6 / 18